| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Sollicitatie | Bijbehorende onderdelen van stalen buizen |
|---|---|
| KARAKTER | Anti-corrosie |
| kleur | Zwart |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Maximale breedte | 1000 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | Extruder met enkele schroef |
| Frequentie -omzetter | ABB |
| Productiecapaciteit | 20kg/h |
| HS-code | 8477209000 |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte van de mouw | 750-800 mm |
| schil sterkte | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Wateropnamesnelheid | 0,05% (ASTM D570) |
| Treksterkte | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Capaciteit | 1000-2000 meter per dag |
|---|---|
| Verminderingsbereik | 159mm |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE, lijm, PE) |
| Materiaal | Staal |
| Productiesnelheid | 3-12m/Min |
| Schroefdiameter | 120 mm |
|---|---|
| Maximale schroeftoerental | 4-40 r/min |
| Diameter van de voederrol | 120 mm |
| Motorvermogen | 90 kW |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Toepassing | Hardware Bespuitend Materiaal |
|---|---|
| De diameter van de buis | 200-1420 mm |
| Extrusievermogen | 350 kg/uur |
| Methodetype | Automatisch |
| Stroombron | Ongeveer 1650 kW |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |