| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte van de mouw | 750-800 mm |
| schil sterkte | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Wateropnamesnelheid | 0,05% (ASTM D570) |
| Treksterkte | 15-20Mpa (ASTM D638) |