| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| After-sales service | Gratis technisch advies en training etc. |
|---|---|
| Garantie | 6-12 maanden |
| Producttype | PE -bord |
| Bordlagen | Enkele plaat |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |