| Materiaal | Polypropyleen PP |
|---|---|
| Snelheid | 1 - 8 meter/minuten |
| Epoxydikte | Meer dan 190 uhm |
| Advertentiedikte | 150 - 270 Um |
| Pp-Dikte | 2 - 5 mm |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Specificaties | 10-20 Kilogram / Rol |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Flexibele productie | Intelligente productie |
|---|---|
| Specificatie | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Transmissiemodel | Flexibele |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 80 dagen |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
|---|---|
| Grondstof | Polyethyleen (PE) |
| Functie | corrosiewerende banden |
| Productlijn | Machine voor het maken van koud aangebrachte corrosiewerende tape |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
|---|---|
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Hoofdmotor | Duitse Metabo |
| Spanning | 220V-230V |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Productmateriaal | HDPE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220V 50HZ |