| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Type | Handextrusievormmachine |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Sollicitatie | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Bladbreedte | 200mm2000mm |
| Plaatdikte | 0.1mm30mm |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | Extruder met enkele schroef |
| Frequentie -omzetter | ABB |
| Productiecapaciteit | 20kg/h |
| HS-code | 8477209000 |